YENİ PROJELERİN ARANAN MÜTEAHHİDİ YÜCELEN YAPI İNŞAAT

YENİ PROJELERİN ARANAN MÜTEAHHİDİ YÜCELEN YAPI İNŞAAT

 8 Nisan 2021

Akçakoca inşaat sektörünün p0arlayan yıldızı olan Yücelen İnşaat, kat karşılığı arazi takası yapmak isteyen mülk sahiplerinin tercih ettikleri ilk isimlerden oldu. 

İlçe genelinde eşzamanlı olarak çok sayıda binanın yapımını yürüten Yücelen İnşaat, yaptığı işyeri ve konut projelerinde topladığı beğenileriyle sektörün aranan yüzü oldu. 

Yücelen İnşaat, ilçe genelinde kamu binalarının yapımı işlerini de başarıyla yürütüyor. Sağlık ocakları ve okul yapımlarında taahhüt süresinden daha önce devir teslimi gerçekleştiren bir firma olan Yücelen İnşaat, kamu idarecilerinin iş yapmayı tercih ettikleri birkaç firmadan biri durumunda.

 

Akçakoca’da arazilerini kat karşılığı takas etmek isteyen vatandaşların Yücelen İnşaat’ı tercih etmelerinin birçok nedeni olmakla birlikte, karşılıklı kazanma felsefesine sahip olan firma sahibi Hüccet Polat’ın iyi bir iş partneri olması, yüksek işçilik ve kaliteli malzeme tercihleri ile işyeri veya konut teslim sözünü zamanından önce yerine getiriyor olması, ilk tercih nedenleri olarak öne çıkıyor.

,